Про нас

Компанія КОТеко - розробник твердопаливних котлів українського виробництва. Короткий екскурс.

 

З моменту свого заснування наша компанія поставила собі за мету робити надійні, ефективні і безвідмовні опалювальні котли. Таким і повинен, на нашу думку, бути український котел на твердому паливі. При цьому, він повинен бути економічним і безпечним пристроєм, що не вимагає зайвої уваги від користувача, і, найголовніше, конкурентоспроможним на сучасному перенасиченому ринку такого обладнання.
І зараз ми можемо впевнено стверджувати, що нам це вдалося.

 

Котли твердопаливні українські. Що в цьому особливого?

 

Вкрай нестабільне становище на нашому внутрішньому газовому ринку зумовило ту обставину, що велика група споживачів опалювальної техніки змушена шукати більш надійне джерело тепла. Тим більше що з ознак ринку у газівників реально існує тільки один-це ціна на газ для населення і виробничих споживачів. Інші ознаки ринкових відносин на ньому просто відсутні.
Саме з цієї причини, там, де більшість бачить проблему, ми побачили рішення, і створили продукт, який став відповіддю постійному зростанню цін і спекуляції на газовій темі. Тому наша компанія і звернула свою увагу на тверде паливо, де ринок досить стабільний, є усталений перелік використовуваних видів палива – вугілля, деревина різних порід зі своєю тепловіддачею та іншими енергетичними показниками. А також більш сучасні і зручні у використанні його види-пелети, брикети.
Плюс до цього, є усталена група постачальників палива, і поява нових виробників на цьому ринку ніякого згубного впливу на нього не робить, підвищуючи конкуренцію. Що незмінно виявляється на руку користувачам вітчизняного опалювального обладнання, ряди яких ми старанно поповнюємо, випускаючи якісну продукцію, що створює вигідну альтернативу газовому обладнанню.

 

Твердопаливні котли від виробника. Інші цікаві аспекти

 

Після того, як стало очевидним, що нашого споживача дійсно цікавить український котел, що працює на твердому паливі, і попит цей буде стабільним, виникла необхідність голосно заявити про себе потенційному покупцеві. Оскільки описані нами вище незаперечні переваги твердопаливного опалення усвідомили не тільки споживачі обладнання, а й інші виробники.
А оскільки Котли твердопаливні українського виробництва в домогосподарствах і на підприємствах стали звичайним явищем, то збільшеному рівню вимог потрібно було відповідати. Виникла необхідність оснастити опалювальний прилад складними керуючими пристроями, «розумною " електронікою, яка, при цьому повинна істотно спростити життя звичайному користувачеві. Як наслідок, сучасні котли марки Котеко - це складне в технічному плані пристрій, але з простою і доступною схемою управління.
Тому свої котли на твердому паливі виробництва України ми оснащуємо керуючою електронікою виробництва провідних європейських країн, що гарантує можливість нашій техніці проявити всі свої кращі продуктивні властивості без ризику відмови. При цьому, електронна "начинка" дозволяє їм оптимально витрачати ресурси, даючи максимум тепла при споживанні необхідного мінімуму дров (вугілля, пелет або брикетів).
 


Український котел на твердому паливі. Перспективи

 

У всьому світі зараз багато говориться про перспективи використання відновлюваних енергоресурсів. Це красива теорія, в наші дні поки, так і залишається теорією. Її життєздатність доведе (або спростує) технічний прогрес.
Ми ж живемо в нашому світі, в якому поки що виробництво котлів на твердому паливі ніяк не виглядає справою безперспективним або застарілим. Можливості котлів такого типу вже точно ще не вичерпали себе і не вичерпають в доступному для огляду майбутньому. Свідченням цьому може бути зростання популярності піролізних моделей. Це при тому, що сама ідея піролізу відкрита, вивчена і застосована технічною галуззю близько ста років тому.
Тепер же вона знайшла своє застосування в звичайній опалювальній техніці, що істотно підвищило тепловіддачу палива, ККД самого пристрою і вивело твердопаливні котли тривалого горіння від виробника Котеко на новий споживчий рівень.
Технічний прогрес за допомогою простого рішення-використання колосників в якості елемента теплообмінника-знову-таки додав ефективності процесу спалювання палива. До речі, дане конструктивне рішення широко використовується і в наших розробках.
Подібні прості рішення дають нам право стверджувати, що можливості для раціоналізації роботи котлів, далеко не вичерпані. І нинішній рівень, який показують Котли твердопаливні від виробника Котеко, гарантує споживачеві економний і ефективний обігрів протягом багаторічного періоду.
Тому аналітичні відділи нашого підприємства уважно стежать за тенденціями розвитку опалювальної техніки в усьому світі, своєчасно оновлюючи модельний ряд наших розробок нововведеннями. Які здатні не тільки ефективно обігріти ваш будинок або ваше підприємство, а й зробити це в максимально зручному для вас і економічному режимі.
Широкий асортимент, достаток різних рішень для найрізноманітніших умов експлуатації і готовність запропонувати ідеально підходящу модель котла для вашого конкретного випадку. Плюс компетентна консультативно-інформаційна підтримка, сервісні служби у всіх регіонах країни, підвищені гарантійні зобов'язання. Ось що ми можемо запропонувати споживачеві.
 
Тому, якісне опалювальне обладнання-це, перш за все Котеко!